top of page

33 yıllık tecrübemiz ile geleceği tasarlıyoruz.

ARPALIKLI GROUP, 1982 yılında bir aile kuruluşu olarak Taşkent, Girne bölgesinde faaliyete başlamıştır. Daha sonra 1987 yılında kurucularımız SOYER ARPALIKLI ve DERVİŞE ARPALIKLI tarafından bu günkü Boğazköy, Girne adresine taşınıp ilk olarak Agrega üretimi ve alt yapı sektörlerinde hizmet vermeye başlamış, farklı bir bünyede bağımsız bir şirket olarak tescillenmiştir.

 

Gelişen iş hacmimiz sonucu 2011 yılında Alt yapı ve İnşaat sahalarındaki faaliyetlerimizi geliştirmek adına  Arpalıklı Altyapı ve İnşaat Ltd.’i bünyemize katmış bulunmaktayız.
 
2019 yılında ise ARPALIKLI GROUP bünyesine Arpalıklı Beton eklenerek tecrübeli olduğumuz alanlarda daha da gelişim sağlamak yolunda ilerliyoruz.
Firmamız beşparmak dağının eteklerinde konumlanmış; taş yapısı itibariyle koyu gri siyah renkli mikro kristalli kalker özellikli kalsit ve dolomit minerallerinden bileşik dokulu, köşeli, kırmalı masif karbonat kayasından oluşmakla birlikte Kıbrıs genelinde yapılan Beton ve Asfalt agregaları testlerinde en yüksek sonuçları vermektedir.


Şirketimiz hertürlü müteahhitlik hizmeti, komple bina yapımında çok önemli ve büyük projelerde yer almaktadır. 1980’li yıllardan günümüze kadar faaliyette bulunduğumuz agrega üretimi, beton, asfalt inşaat ve altyapı sektörlerinde verdiğimiz gayret sonucu 33 yıllık emeğimizin karşılığında
elde ettiğimiz tecrübemizi, güçlü makine filomuzu ve tescilli kalitemizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.

bottom of page